Úvod | Služby a produkty | Komunikační a informační systémy Divize 1

Komunikační a informační systémy Divize 1

ilustrační foto

Divize 1 společnosti TECHNISERV se zaměřuje na komplexní dodavatelskou činnost podpořenou kvalitními službami. Poskytuje zákazníkům řešení od základní analýzy, bezpečnostních studií, konzultací, designu projektu a jeho realizaci až po záruční a pozáruční servis.

Reference divize 1
Partnerské firmy a instituce

Rozsah poskytovaných služeb

  • analýza řešení IT
  • poradenství a konzultace
  • projekce a realizace
  • dodávky zařízení
  • optimalizace datových sítí
  • zápůjčky produktů
  • odborná školení
  • semináře
  • záruční a pozáruční servis
  • analýzy provozu datových sítí

Katalog servisních služeb

Retail SW support pro obchodní sítě

Zajišťujeme Centrální SW Support in-Store Systémů pro čtyři státy (tj. pro Českou a Slovenskou Republiku, Polsko a Maďarsko). Naši SW-inženýři udržují vzdáleným přístupem pokladní systémy a další systémy související s provozem obchodních společností a to 24 hodin denně, 365 dní v roce ve čtyřech jazycích. Naším nejvýznamnějším klientem v této oblasti je společnost TESCO STORES ČR.

Rozsah nabízených produktů a činností

Strukturované kabeláží systémy

Strukturované kabelážové systémy umožňují univerzální použití pro přenos signálů v datových a hlasových sítích. Systémy jsou zdokonalovány a umožňují připojení koncových zařízení od jakéhokoliv výrobce. Na tyto systémy jsou poskytovány až 20-ti leté záruky.

Systémy sítí LAN, WAN

Nabízíme řešení pro malé, střední a velké společnosti, při kterých naši odborníci kladou velký důraz na bezpečnost, spolehlivost, kompatibilitu a morální životnost sítí. Návrhy řešení sítí mohou též vypracovat na základě bezplatné analýzy síťového prostředí zákazníka. Na systémy sítí LAN/WAN poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Správa síťového prostředí

Na přání zákazníka zajišťujeme správu síťových systémů od správy síťových prvků až po správu operačních systémů a aplikací.

Hlasové komunikační systémy a telefonní ústředny

Zpracováváme řešení komunikačních potřeb pro malé, střední i velké společnosti.

Digitální ISDN ústředny

Ústředny umožňují snadnou rozšířitelnost, kompatibilitu a zálohování systémů. Díky těmto a dalším vlastnostem jsou schopny uspokojit i nejnáročnější potřeby našich zákazníků.

Call Centra

Nadstavbovou aplikaci Call centrum, která pracuje na základě pobočkové telefonní ústředny a slouží k nastavení optimálních požadavků na směrování hovorů k přímému kontaktu se zákazníkem a k okamžité reakci na jeho potřeby a požadavky.

IP telefonie

Nabízíme moderní technologii vyžadující pro přenos hlasu IP protokol. Tato technologie slučuje datové i hlasové systémy do jednoho celku a umožňuje využít nové možnosti sjednocování hlasových a datových aplikací.

Vývoj SW

Vyvíjíme SW pro operační systémy MS Windows a Linux dle požadavku zákazníka v oblastech kancelářského i průmyslového využití.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vývoje, instalace, implementace a údržby SW řešení a systémů.

Bezpečnostní systémy

Zajišťujeme úplné řešení systému pro zabezpečení budov a areálů zahrnující elektronikou zabezpečovací signalizaci ( EZS ), elektrickou požární signalizaci ( EPS ), elektronická kontrolu vstupu ( EKV ) a dohled pomocí průmyslové televize. Dále implementujeme bezpečnostní systémy na bázi hardware i software řešení, sloužícího k zabezpečení přístupu do počítače a ochraně uložených dat.

Systémy pro bezdrátový přenos

Nabízíme řešení pro bezdrátové propojení sítí, a to jak typu P2P – point to point, tak P2M – point to multipoint. Toto bezdrátové spojení je snadno instalovatelné, flexibilní a lze jej použít i na přenosy přesahující vzdálenost 20 km

Dokument management systém

Provádíme konzultace, návrh a dodávku řešení pro dokument management systém a to včetně implementace, vývoje aplikací a návaznosti na stávající systémy zákazníků.

Systémy odbavování cestujících

Dodáváme infrastrukturu pro letištní systémy odbavení cestujících SITA a zajišťujeme jejich údržbu a servis.

Inteligentní budovy

Řešíme propojení a integraci všech technologií a zabezpečovacích systémů v rámci budovy, čímž je dosaženo vysoké efektivnosti údržby a výrazného snížení nákladů na provoz.

ilustrační foto

Komplexní telekomunikační řešení

Internet

Bez e-mailu, rychlého vyhledávání informací či elektronické výměny dat mezi dodavateli a odběrateli, si už dnešní podnikání lze sotva představit. Kvalitní připojení k Internetu s dostatečnou propustností a zaručenou spolehlivostí proto přímo ovlivňuje úspěch v podnikání.

Síť Techniserv nabízí vysoce kvalitní a výkonné připojení, které si může zákazník zvolit podle svých potřeb.

Hlas

Veřejné telefonní služby, místní, meziměstské i mezinárodní hovory do pevných a mobilních sítí jsou realizovány přímým připojením nebo s využitím volby a předvolby operátora a nově též prostřednictvím Voice over IP (VoIP).

Data

Trend ke globalizaci podnikání stále pokračuje – a ruku v ruce s mezinárodní spoluprací rostou potřeby na přenos dat. Nové formy komunikace jako videokonference nebo tzv. inter-working kladou stále vyšší požadavky na šířku pásma a vyžadují absolutní spolehlivost spojení.

Nabídka Techniserv obsahuje spektrum služeb od klasických digitálních okruhů až po řešení šitá na míru s ohledem na potřeby zákazníků a využívající výhod jednotlivých technologií (ATM, Ethernet) ať už jde o metropolitní nebo WAN síť.

Ministerstvo spravedlnosti

Projekt kompletních slaboproudých systémů


Navigace